Posiedzenie Powiatowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego

  • 20.10.2020, 16:22
Posiedzenie Powiatowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego Powiat Jeleniogórski
W związku z aktualną sytuacją epidemiczną Krzysztof Wiśniewski Starosta Jeleniogórski w dniu wczorajszym (19.10.) zwołał posiedzenie Powiatowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego w formie wideokonferencji.

Uczestniczyli w nim Powiatowy Inspektor Sanitarny, Komendant Miejski Państwowej Straży Pożarnej, wójtowie, burmistrzowie, Dyrektor Pogotowia Ratunkowego w Jeleniej Górze, Dyrektor Wydziału Zarządzania Kryzysowego i Spraw Obronnych oraz przedstawiciele Wydziałów Zarządzania Kryzysowego z pobliskich urzędów miast i gmin.Podczas posiedzenia omówiono aktualną sytuację epidemiczną na terenie powiatu oraz nowe zasady i ograniczenia obowiązujące na terenie Polski.

_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Telewizji DAMI Jelenia Góra z siedzibą w Jeleniej Górze przy ul. Kilińskiego 4 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe