Zaczarowane Święta 2019 r.

  • 19.11.2019, 14:40 (aktualizacja 11.12.2019, 14:18)
loadingŁaduję odtwarzacz...
„Zaczarowane Święta z Fundacją Tauron” to wyjątkowe przedsięwzięcie, które pozwala na integrację osób pełnosprawnych z osobami niepełnosprawnymi w niezwykłej oprawie.

W jeleniogórskim koncercie wzieli udział udział finaliści Festiwalu Zaczarowanej Piosenki organizowanego przez Fundację Anny Dymnej „Mimo Wszystko” na Rynku w Krakowie od 2005 roku oraz niepełnosprawne uzdolnione muzycznie dzieci z województwa dolnośląskiego. 


Dziewiąta edycja koncertu odbyła się dnia 08.12.2019 r. w hali widowiskowo – sportowej Park Złotnicza przy ul. Złotniczej 12 w Jeleniej Górze. W tym roku w charakterze gwiazdy wieczoru wystąpili zespół Pectus oraz Cleo. Jak każdego roku na koncercie finałowym wśród publiczności było około 200 dzieci z niepełnosprawnością.

Partnerem głównym jest Fundacja Tauron patronat honorowy objęli: Marszałek Województwa Dolnośląskiego Cezary Przybylski oraz Prezydent Jeleniej Góry Jerzy Łużniak.

Poniżej znajdują się galerie z fotografiami z tego wydarzenia.

_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Telewizji DAMI Jelenia Góra z siedzibą w Jeleniej Górze przy ul. Kilińskiego 4 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe