Apel o złożenie mandatów w Podgórzynie

  • 30.06.2020, 14:47
Apel o złożenie mandatów w Podgórzynie
loadingŁaduję odtwarzacz...
Dziś w Gminie Podgórzyn odbyła się XXIII Sesja Rady Gminy, podczas której mieszkańcy wystosowali apel do radnych o złożenie mandatów oraz wniosek o nieudzielenie absolutorium wójtowi Mirosławowi Kalacie.

 

 

 

 

_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Telewizji DAMI Jelenia Góra z siedzibą w Jeleniej Górze przy ul. Kilińskiego 4 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Coś trzeba z tym zrobić.
Coś trzeba z tym zrobić. 30.06.2020, 21:46
Nie wiem co wy mieszkańcy gminy Podgórzyn odwalacie, wójt okrada nas wszystkich już od kilku lat. Referendum jak referendum ale do tej gminy od ZARAZ powinien z daleka wkroczyć prokurator by rozliczył wójta i wicewójta z tych pieniędzy które porozdawał, a było tego nie mało. Tam przekręt goni przekręt, sprzedawanie kolegom ziem w gminie za grosze to jedno, przez to jesteśmy stratni my mieszkańcy już kilka milionów, czy taki ma być wójt? Sam widziałem jak wynajęli z Jeleniej Góry firmę by zrobiła dla gminy zlecenie, za papier gmina zapłaciła kolosalne pieniądze a ten papier gdy go zobaczyłem to był taki bubel że można było to wyrzucić do kosza i tak gmina zrobiła. W tej gminie jest rozdawnictwo naszych wspólnych pieniędzy. Zobaczcie ile oni zarabiają i kilka razy w roku fundują sobie premię większe niż pensje. Mieszkańcy obudźcie się, tak gmina działać nie może. Oni działają na szkodę wszystkich mieszkańców, nie będę się rozpisywał ale oni tyle nakradli, w formie rozdawnictwa że można by było grubą książkę napisać.

Pozostałe