Odbędzie się debata o stanie województwa

  • 08.06.2020, 14:44 (aktualizacja 08.06.2020, 14:49)
Odbędzie się debata o stanie województwa UMWD
Powstał „Raport o stanie Województwa Dolnośląskiego” - to dokument, który podsumowuje pracę samorządu województwa oraz podległych mu instytucji w poprzednim roku. Debata o stanie województwa odbędzie się podczas sesji Sejmiku Województwa Dolnośląskiego zaplanowanej na 25 czerwca tego roku.

Wyciągnięte wnioski przyczynią się do wytyczenia kierunków działań samorządu na przyszłość. Jak czytamy w komunikacie przesłanym do naszej redakcji:

- W sejmikowej debacie nad „Raportem o stanie Województwa Dolnośląskiego” mogą uczestniczyć mieszkańcy regionu. Każdy, kto chciałby skorzystać z tej możliwości zobowiązany jest do złożenia do przewodniczącego sejmiku pisemne zgłoszenie, poparte podpisami 1000 osób.

_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Telewizji DAMI Jelenia Góra z siedzibą w Jeleniej Górze przy ul. Kilińskiego 4 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe