Zmiany istotnych stanowisk w mieście i miejskich spółkach?

  • 29.05.2020, 09:41 (aktualizacja 30.05.2020, 07:59)
Zmiany istotnych stanowisk w mieście i miejskich spółkach?
Te informacje podajemy jako pierwsi, szykują się spore zmiany w mieście Jelenia Góra. Z wiarygodnych źródeł dowiedzieliśmy się, że planowana jest likwidacja stanowiska zastępcy prezydenta Konrada Sikory.

Nasi informatorzy twierdzą, że ma to być związane z poszukiwaniem oszczędności w mieście w dobie kryzysu wywołanego przez epidemię koronawirusa. Jednak obecny zastępca prezydenta nie będzie długo siedział bez pracy. Szykowane jest dla niego stanowisko wiceprezesa w Miejskim Przedsiębiorstwie Gospodarki Komunalnej w Jeleniej Górze. To nie jedyna zmiana w spółkach miejskich jaka ma nastąpić w najbliższym czasie. Nowym prezesem WODNIK-a ma zostać Katarzyna Wierska-Kuberka, na marginesie obecna wiceprezes zarządu MPGK. Niewykluczone, że ze swoim stanowiskiem pożegna się Miłosz Sajnog, który sprawuje funkcję wiceprezesa w spółce Termy Cieplickie. Wszystkie te informacje próbowaliśmy potwierdzić w Biurze Prezydenta Miasta, jednak zostały one zdementowane. 

_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Telewizji DAMI Jelenia Góra z siedzibą w Jeleniej Górze przy ul. Kilińskiego 4 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe