Odpowiedź Marszałka Dolnego Śląska do Prezydenta Jeleniej Góry

  • 03.04.2020, 12:57 (aktualizacja 03.04.2020, 13:10)
Odpowiedź Marszałka Dolnego Śląska do Prezydenta Jeleniej Góry FB Cezarego Przybylskiego
„Przed kilkoma dniami do szpitala wojewódzkiego w Jeleniej Górze trafiło już pierwsze 400 tysięcy złotych, które przekazaliśmy z budżetu województwa jeszcze przed uruchomieniem Dolnośląskiego Pakietu Wsparcia dla Ochrony Zdrowia.” - tak pisze na swoim profilu FB Cezary Przybylski.

Liczę, że Jerzy Łużniak- Prezydent Miasta Jeleniej Góry również będzie aktywnie wspierał jeleniogórski szpital, nie tylko kwotą 15 tysięcy złotych i wpisami na Facebooku, ale realnymi działaniami. Zbijanie kapitału politycznego na ludzkiej krzywdzie nie przystoi osobie na takim stanowisku, jakie pan zajmuje, Panie Prezydencie  Wsparcie samorządu województwa dla szpitala w Jeleniej Górze będzie kontynuowane. Dolnośląski Pakiet Wsparcia dla Ochrony Zdrowia ma na celu przede wszystkim odpowiadać na potrzeby sprzętowe i materiałowe jednostek, znajdujących się na pierwszej linii walki z koronawirusem. Ze względu na trudną sytuację epidemiczną na Dolnym Śląsku jest to jednak projekt otwarty, który będzie odpowiadał na dynamicznie zmieniające się warunki.

_

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Telewizji DAMI Jelenia Góra z siedzibą w Jeleniej Górze przy ul. Kilińskiego 4 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Andrzej
Andrzej 03.04.2020, 13:43
Prezydent Łużniak, zakłamuje realia próbując wykorzystać sytuację do swojej brudnej polityki. Bardzo słabo oj bardzo...

Pozostałe