Konkurs na Dyrektora Sp11 i Prezesa KSWiK przełożony

  • 26.03.2020, 12:13 (aktualizacja 26.03.2020, 12:22)
Konkurs na Dyrektora Sp11 i Prezesa KSWiK przełożony fot. http://www.kswik.eu/
Jak informują pracownicy Biura Prezydenta Miasta: - zawieszono prace komisji konkursowej mającej na celu wyłonienie dyrektora Szkoły Podstawowej nr 11.

Uznano, iż w obecnych warunkach termin konkursu musi został przesunięty, aczkolwiek nie może to być zbyt daleka perspektywa, bowiem obecny dyrektor pełni swoje obowiązki tylko do końca czerwca br. 
Ze względu na sytuację epidemiologiczno – sanitarną zostało odłożone rozstrzygnięcie konkursu na nowego prezesa oraz wiceprezesa zarządu Karkonoskiego Systemu Wodociągów i Kanalizacji. Na ogłoszony przez Radę Nadzorczą KSWiK konkurs wpłynęły oferty czterech osób. Jedna z nich z przyczyn formalnych została odrzucona. Ostatecznie do walki o wspomniane stanowiska stanęło troje chętnych.Więcej na ten temat przeczytają Państwo na Jelonka.com 

_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Telewizji DAMI Jelenia Góra z siedzibą w Jeleniej Górze przy ul. Kilińskiego 4 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe