Wyrzucił odpady w centrum miasta

  • 19.03.2020, 11:49 (aktualizacja 19.03.2020, 16:32)
Wyrzucił odpady w centrum miasta Straż Miejska w Jeleniej Górze
W ostatnich dniach w centrum miasta na ulicy Bankowej w Jeleniej Górze można było zobaczyć stertę śmieci na chodniku przed jedną z restauracji.

Były to odpady komunalne, gruz i gabaryty. W szybkim ujęciu sprawcy pomogły nagrania monitoringu miejskiego. Mężczyzna tłumaczył, że była to manifestacja wobec osoby, która zleciła mu wywóz odpadów ze swojej posesji, a potem nie chciała za usługę zapłacić. Mimo to sprawca musiał posprzątać wszystko i dodatkowo został ukarany mandatem karnym. Został także pouczony o tym, że tego typu sprawy rozwiązuje się w sądzie, a nie w taki sposób w miejscu publicznym. 

_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Telewizji DAMI Jelenia Góra z siedzibą w Jeleniej Górze przy ul. Kilińskiego 4 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe