Nowy wygląd portalu tvdami.eu

  • 18.01.2019, 11:26 (aktualizacja 18.01.2019, 11:37)
Nowy wygląd portalu tvdami.eu

Zapraszamy  do naszego odświeżonego portalu informacyjnego. Prezentujemy newsy, programy, filmy promocyjne, reklamy i inne formy informacji z regionu Dolnego Śląska, powiatu jeleniogórskiego, kotliny jeleniogórskiej i samej Jeleniej Góry.

 

Co ważne udało nam się pokatalogować programy, mamy nadzieje, że w czytelny dla Was sposób. 

Nowością  będą ogłoszenia, które możecie  zamieszczać za darmo na naszej stronie :) 

Wychodząc na przeciw użytkownikom popularnego portalu społecznościowego możecie się  przez niego logować, zostawiać lajki i komentarze, rozpoczynając  ważne dyskusje dotyczące spraw naszego regionu.

 

Zamieszczamy również całe Serwisy Informacyjne, a co bardzo istotne, dzięki nowemu wizerunkowi  portalu www.tvdami.eu będziecie mieli dostęp do tworzonej  bazy archiwum newsów. 

Poprzednie nasze  produkcje, które nie zostały przeniesione  są dalej dostępne na kanale youtube.

 

Miłej lektury! 

Redakcja Telewizji DAMI Jelenia Góra

_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Telewizji DAMI Jelenia Góra z siedzibą w Jeleniej Górze przy ul. Kilińskiego 4 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe