Koronawirus - byłeś tam gdzie panuje?

  • 27.02.2020, 15:38
  • Kamila Krawiecka-Bryl
Koronawirus - byłeś tam gdzie panuje? Ministerstwo Zdrowia
800 190 590 - to numer infolinii Narodowego Funduszu Zdrowia, dzwoniąc pod wskazany numer uzyskają Państwo informacje jak postępować w sytuacji podejrzenia zakażenia koronawirusem.

Jak czytamy na stronie Głównego Inspektoratu Sanitarnego w związku z rosnącą liczbą zakażeń koronawirusem na obszarze północnych Włoch, ci którzy w przeciągu ostatnich dni byli w tamtym rejonie i po powrocie zaobserwowali u siebie objawy takie jak: gorączka, kaszel, duszności i problemy z oddychaniem powinni bezwłocznie, telefonicznie powiadomić stację sanitarno-epidemiologiczną lub zgłosić się bezpośrednio do oddziału zakaźnego lub oddziału obserwacyjno-zakaźnego, gdzie określony zostanie dalszy tryb postępowania medycznego. Dotyczy to także osób powracających z Chin, Korei Południowej, Iranu, Japonii, Tajlandii, Wietnamu, Singapuru i Tajwanu. 

Kamila Krawiecka-Bryl

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Telewizji DAMI Jelenia Góra z siedzibą w Jeleniej Górze przy ul. Kilińskiego 4 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe