Casting do Teatru

  • 15.10.2019, 14:47
Casting do Teatru
Teatr im. Cypriana Kamila Norwida w Jeleniej Górze ogłosił casting dla najmłodszych do udziału w spektaklu „SCROOGE. OPOWIEŚĆ WIGILIJNA”.

Casting odbędzie się we wtorek 22 października o godzinie 16:00 w Teatrze im. Cypriana Kamila Norwida w Jeleniej Górze. Poszukiwane są dzieci w wieku od 8 do 9 lat. Dwie dziewczynki grające na skrzypcach i flecie prostym. Chłopiec grający na akordeonie oraz dwóch chłopców śpiewających. Pod uwagę brane będą umiejętności muzyczne i wokalne, talent, otwartość oraz swoboda sceniczna...To była ostatnia informacja tego dnia, dziękuje, że byli Państwo z nami. Do zobaczenia w kolejnym serwisie. 

_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Telewizji DAMI Jelenia Góra z siedzibą w Jeleniej Górze przy ul. Kilińskiego 4 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe