Archiwa Rodzinne Niepodległej

  • 25.09.2019, 15:34
Archiwa Rodzinne Niepodległej
loadingŁaduję odtwarzacz...
Archiwa Państwowe rozpoczęły realizację nowego projektu pod nazwą „ Archiwa Rodzinne Niepodległej”, którego celem jest zwrócenie uwagi społeczeństwa na unikalną wartość rodzinnych pamiątek.

Uruchomione zostały punkty konsultacyjne, gdzie można uzyskać fachową pomoc i poradę na temat sposobu prowadzenia rodzinnego archiwum. Oprócz tego w ramach projektu 30 września w Archiwach Państwowych odbędą się specjalne warsztaty, na których będzie można zobaczyć sposoby porządkowania i opisywania rodzinnych archiwów, poznać techniki samodzielnej konserwacji oraz metody badań. Wybrane pamiątki wraz z opisem, za zgodą właściciela, zostaną zaprezentowane na stronie internetowej Archiwa Rodzinne Niepodległej. 

_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Telewizji DAMI Jelenia Góra z siedzibą w Jeleniej Górze przy ul. Kilińskiego 4 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe