Samorząd Województwa zakończył kolejny projekt

  • 23.09.2019, 13:18
Samorząd Województwa zakończył kolejny projekt
Zakończył się projekt realizowany przez Samorząd Województwa Dolnośląskiego w partnerstwie z Saksońską Agencją ds. Energii z Drezna pod nazwą „CLIMATIC TOWN – Energetyczna Rewitalizacja Miast”.

Dzięki niemu pięć dolnośląskich gmin i powiatów otrzymało z rąk Marcina Gwoździa, Wicemarszałka Województwa Dolnośląskiego, dokumentacje techniczne dla siedmiu planowanych inwestycji rewitalizacyjnych. Wybrano te dotyczące m.in. rewitalizacji ratusza w Jaworze, przebudowy byłego dworca PKP w Leśnej, czy termomodernizacji Domu Pomocy Społecznej „Jutrzenka” w Zgorzelcu. Całkowita wartość projektu to 400 tys. euro, w tym 138 tys. euro dla Dolnego Śląska.

_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Telewizji DAMI Jelenia Góra z siedzibą w Jeleniej Górze przy ul. Kilińskiego 4 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe