Złodzieje z jeleniogórskich dyskontów zatrzymani

  • 05.09.2019, 14:20
Złodzieje z jeleniogórskich dyskontów zatrzymani
Policjanci z Wydziału Kryminalnego z Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze ustalili, a następnie zatrzymali dwóch jeleniogórzan w wieku 38 i 39 lat podejrzanych o serię kradzieży z włamaniem, do których doszło na przestrzeni ostatnich miesięcy w naszym mieście.

W trakcie włamań do jeleniogórskich dyskontów spożywczych łupem padły głównie papierosy i alkohol. Wstępne straty pokrzywdzonych wynoszą około 20 tysięcy złotych. Mężczyźni zostali zatrzymani w policyjnym areszcie. Teraz  grozić  im może nawet do 10 lat pozbawienia wolności. 4 września br. Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze na wniosek prokuratora Prokuratury Rejonowej zastosował wobec podejrzanych środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na 3 miesiące.

_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Telewizji DAMI Jelenia Góra z siedzibą w Jeleniej Górze przy ul. Kilińskiego 4 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe