EkoLogika odc.1 Ekologiczna żywność

  • 09.01.2019, 11:41 (aktualizacja 11.01.2019, 14:37)
loadingŁaduję odtwarzacz...

Zapraszamy do obejrzenia pierwszego odcinka z cyklu "Ekologika", w którym powiemy o wzmacnianiu świadomości dotyczącej produktów ekologicznych.

Coraz więcej ludzi przywiązuje wagę do wartości zdrowia oraz rozwoju osobistego. Dbając o właściwe odżywianie, stosujemy profilaktykę zdrowotną, która owocuje w przyszłości. Jesteśmy coraz bardziej świadomi zdrowego stylu życia, na który składa się zarówno aktywność fizyczna jak i Nasze jedzenie. Dużo mówi się o ekologicznej żywności, która niestety często mylona jest z tzw. zdrową żywnością dlatego Nasz dzisiejszy odcinek poświęcimy właśnie ekologicznej żywności. Wzmacnianie świadomości dotyczącej produktów ekologicznych jest bardzo istotna.

_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Telewizji DAMI Jelenia Góra z siedzibą w Jeleniej Górze przy ul. Kilińskiego 4 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe