Budowa ronda w Podgórzynie z opóźnieniem

  • 01.07.2019, 14:16
Budowa ronda w Podgórzynie z opóźnieniem
Jak informuje portal internetowy Jelonka.com, budowa ronda na skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej z ulicą Żołnierską w Podgórzynie rozpocznie się później niż planowano.

Środki zarezerwowane na ten cel gmina wydała na wykup gruntów pod tę inwestycję. Dlatego rozpoczęcie zadania będzie musiało poczekać na koniec tego lub początek przyszłego roku, zapowiedział zastępca wójta gminy Podgórzyn Tomasz Szewczyk.

Budowa ronda jest bardzo ważna ze względu na jej bliskie sąsiedztwo z nowo wybudowanym Zespołem Szkolno – Przedszkolnym. Koszt inwestycji oscylować będzie w granicach miliona złotych. 

_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Telewizji DAMI Jelenia Góra z siedzibą w Jeleniej Górze przy ul. Kilińskiego 4 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Bałtyk Alu
Bałtyk Alu 02.07.2019, 11:35
Totalna LIPA. Tak to niestety się dzieje gdy w gminie niema żadnego wójta a niestety tak się dzieje. Zamiast jako wójt podejmować decyzje to robią za niego wszyscy pracownicy w gminie. Po co w ogóle były te wybory w gminie na wójta? jak i dalej gminą niema kto dobrze rządzić bo wójt od kilku lat chory.

Pozostałe