Egzamin ośmioklasistów rozpoczął się

  • 15.04.2019, 11:49
Egzamin ośmioklasistów rozpoczął się
Strajk nauczycieli nadal trwa do 17 kwietnia zawieszone są zajęcia dydaktyczne, opiekuńcze i wychowawcze miejskich szkołach i przedszkolach.

Mimo to dziś w Jeleniej Górze odbył się egzamin ósmoklasistów przystąpiło do niego ponad 600 osób.

W kolejnych dniach również powinien przebiec on bez zakłóceń. A w związku z trwającym strajkiem Prezydent Jerzy Łużniak w liście przesłanym do naszej redakcji podtrzymuje swoją deklarację, dotyczącą pieniędzy kierowanych do szkół, które przeznaczone mają być na nauczycielskie pensje. Mają pozostać one we wszystkich placówkach w niezmienionej wysokości, a sprawą dyrektorów będzie ich właściwe rozdysponowanie.

Z kolei Związek Nauczycielstwa Polskiego w Jeleniej Górze informuje, że 16 kwietnia o godzinie 12.00 odbędzie się czarny marsz strajkujących pracowników oświaty, wyruszy on spod Kościoła Garnizonowego.

_
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Telewizji DAMI Jelenia Góra z siedzibą w Jeleniej Górze przy ul. Kilińskiego 4 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe

Organem właściwym w sprawach audiowizualnych usług medialnych na żądanie jest: Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji
Skwer Kardynała Stefana Wyszyńskiego 9
01-015 Warszawa
tel. 22 597 3000
www.krrit.gov pl