Temat 1: „Bezpieczne zakupy w sieci” odc. 1 - "Bezpieczny komputer"

  • 25.03.2019, 11:44 (aktualizacja 28.03.2019, 11:04)
Temat 1: „Bezpieczne zakupy w sieci” odc. 1 - "Bezpieczny komputer"
loadingŁaduję odtwarzacz...
Zakupy w Internecie stają się w Polsce z roku na rok coraz popularniejsze - bezpośrednio wskazują na to statystyki mówiące, że handel w Sieci rośnie w naszym kraju o 20% każdego roku. 

Trzeba jednak pamiętać, że wirtualne transakcje finansowe wiążą się również z pewnym ryzykiem płynącym ze strony oszustów oraz twórców złośliwego oprogramowania. 

Zatem zanim przystąpicie do wygodnego przeglądania ofert sklepów internetowych na swoich komputerach i smartfonach, zadbajcie najpierw o bezpieczeństwo tych urządzeń i swoich pieniędzy. 

O tym, jak to zrobić, opowiada Maciej Orłoś w materiale przygotowanym przez Związek Banków Polskich.

 

Produkcję filmów z zakresu cyberbezpieczeństwa wsparły banki: mBank S.A., Santander Bank Polska, ING Bank Śląski S.A., BGŻ BNP Paribas S.A., Getin Noble Bank S.A., Bank Ochrony Środowiska, Bank Millennium S.A., Citi Bank Handlowy w Warszawie S.A., Bank BPH S.A., Alior Bank S.A., Credit Agricole Bank Polska S.A., Santander Consumer Bank Polska S.A., Idea Bank S.A., Eurobank S.A., Bank Polskiej Spółdzielczości, Spółdzielcza Grupa Bankowa, Bank Pocztowy S.A., Nest Bank S.A., Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce, Krakowski Bank Spółdzielczy oraz Bank Spółdzielczy w Brodnicy.

_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Telewizji DAMI Jelenia Góra z siedzibą w Jeleniej Górze przy ul. Kilińskiego 4 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe