Komunikat dla odbiorców PROTON POLSKA ENERGIA

  • 13.03.2019, 08:33 (aktualizacja 13.03.2019, 08:51)
Komunikat dla odbiorców PROTON POLSKA ENERGIA

Mieszkańców Jeleniej Góry, a konkretnie odbiorców gazu korzystających z usług firmy PROTON POLSKA ENERGIA (dawniej – GAZOENERGIA Polskie Zakłady Energetyczne) informujemy, iż w/w firma z dniem 8 lutego br. zaprzestała świadczenia usług w zakresie dostawy paliw gazowych, klienci nie powinni się obawiać.

Paliwo to jest dostarczane nieprzerwanie przez sprzedawcę awaryjnego, czyli firmę: PGNiG Obrót Detaliczny. W związku z tym płatności za dostawę gazu po dniu 8 lutego nie należy kierować na konto firmy PROTON POLSKA ENERGIA tylko PGNiG Obrót Detaliczny, która w przeciągu 30 dni powinna przesłać klientom stosowne umowy.

_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Telewizji DAMI Jelenia Góra z siedzibą w Jeleniej Górze przy ul. Kilińskiego 4 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Bartek
Bartek 05.08.2019, 19:42
OSZUŚCi!!!

Pozostałe