Znalazł niewybuch i zabrał go ze sobą

  • 06.03.2019, 17:30
loadingŁaduję odtwarzacz...
Dyżurny Komendy Powiatowej Policji, otrzymał informację o znalezieniu niewybuchu na polu. “Znalazca” położył niewybuch na tylne siedzenie swojego pojazdu, a następnie udał się na nieczynny dworzec PKP.

Niewybuch oraz miejsce jego odnalezienia zostało zabezpieczone do czasu przybycia saperów, a następnie przekazane im przez funkcjonariuszy Komisariatu Policji w Leśnej.

Policja apeluje jednak: tego rodzaju znaleziska, pomimo upływu czasu, nadal są bardzo niebezpieczne. Rozbrajanie, przenoszenie, lub nawet dotykanie amunicji z okresu II wojny światowej, stanowi poważne zagrożenie dla życia i zdrowia ludzi.

W przypadku odnalezienia przedmiotów przypominających pociski lub inne niewybuchy natychmiast należy powiadomić Policję.

_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Telewizji DAMI Jelenia Góra z siedzibą w Jeleniej Górze przy ul. Kilińskiego 4 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe