Ponad 21 mln zł na remont linii kolejowej do Mysłakowic

  • 26.10.2021, 13:55 (aktualizacja 26.10.2021, 14:02)
Ponad 21 mln zł na remont linii kolejowej do Mysłakowic Biuro Prasowe Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego
W przyszłym roku planowane jest rozpoczęcie prac nad przywróceniem 10 kilometrowego odcinka linii kolejowej nr 308 z Jeleniej Góry do Mysłakowic. Część pieniędzy na ten cel pochodzić będzie z „Dolnośląskiego Ładu”, który jest komponentem programu „Polski Ład”. Na odtworzenie trasy kolejowej zabezpieczono ponad 21 mln zł. Jak zaznaczają przedstawiciele Urzędu Marszałkowskiego inwestycja ta pozwoli rozpocząć prace nad rewitalizacją kolejnego odcinka, pomiędzy Mysłakowicami a Karpaczem.

                                                            

_

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Telewizji DAMI Jelenia Góra z siedzibą w Jeleniej Górze przy ul. Kilińskiego 4 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe