Upadł pomysł budowy obwodnicy Szklarskiej Poręby

  • 06.10.2021, 17:09
loadingŁaduję odtwarzacz...
Wszystko na to wskazuje, że pomysł budowy obwodnicy Szklarskiej Poręby w ciągu m.in. Drogi pod Reglami właśnie upadł. Protest mieszkańców okolicznym miejscowości przyniósł efekt.

                                                                      

_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Telewizji DAMI Jelenia Góra z siedzibą w Jeleniej Górze przy ul. Kilińskiego 4 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Poradnik
Poradnik 07.10.2021, 14:06
Zastanawiam się dlaczego władze Szklarskiej Poręby chcieli budować obwodnicę od strony południowej gdzie teren jest bardziej stromy a budowa drogi na tym odcinku kosztowała by krocie. A przecież od strony północnej miasta już Niemcy w latach 30-tych taką obwodnicę w terenie już budowali i co nieco sporo tam zrobili. W tym wypadku koszta budowy obwodnicy północnej były by o wiele mniejsze. Czy w tym urzędzie urzędnicy w ogóle myślą?

Pozostałe