Nie zgadzają się na zniszczenie Drogi pod Reglami

  • 05.10.2021, 17:12
Nie zgadzają się na zniszczenie Drogi pod Reglami 24jgora.pl
Wczoraj (4.10.) niezadowoleni mieszkańcy Piechowic, Michałowic i Szklarskiej Poręby protestowali przeciwko planom władz miasta pod Szrenicą.

Dotyczą one budowy obwodnicy, a dokładniej jednej z koncepcji, która zakłada powstanie jej odcinka w ciągu Drogi pod Reglami. Obecnie to trasa licząca ponad 11 km długości. Prowadzi z Szklarskiej Poręby do Przesieki, omijając Michałowice i Jagniątków. Jednak Droga pod Reglami to przede wszystkim popularna trasa dla biegaczy, chętnie korzystają z niej spacerowicze i rowerzyści. Dlatego mieszkańcy stanowczo sprzeciwiają się planom władz Szklarskiej Poręby. W środę zaplanowane zostało spotkanie w tej sprawie.

_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Telewizji DAMI Jelenia Góra z siedzibą w Jeleniej Górze przy ul. Kilińskiego 4 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe