Historyczne odkrycie w Lubaniu!

  • 16.09.2021, 18:52
Historyczne odkrycie w Lubaniu! materiał prasowy
Coraz ciekawiej robi się w Lubaniu, gdzie pod wzgórzem Kamienna Góra prowadzone są prace zmierzające do odkrycia poniemieckich szkolni.

Górnicy z firmy AMC wycięli ostatnie kamienie oblane betonem i zajrzeli do środka podziemnego kompleksu. W głębi zobaczyli wybetonowane ściany wyrobiska i szyny kolejki na stropie. W oddali widać stojący wózek górniczy. Teraz eksploratorzy ustąpili miejsce saperom z Bolesławca, którzy dokładnie sprawdzają teren. Dopiero później badane będą dalsze części podziemnego kompleksu. Pracami zainteresowali się już przedstawiciele światowego giganta telewizyjnego Discovery, którzy chcą nawiązać współpracę z odkrywcami. 

_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Telewizji DAMI Jelenia Góra z siedzibą w Jeleniej Górze przy ul. Kilińskiego 4 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe