Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 16 kwietnia 2024 08:51

Trwa czarna seria Karkonoszy

Czwartą z rzędu i to wysoką przegraną w III lidze zanotował zespół Karkonoszy Jelenia Góra. 6:0 to wynik wyjazdowego spotkania biało-niebieskich ze Ślęzą Wrocław. Do przerwy przegrywali 2:0, w drugiej połowie gospodarze dołożyli jeszcze cztery bramki. Tym samym nasz zespół nadal znajduje się na ostatnim miejscu w tabeli III ligi. Bilans bramkowy również pozostawia wiele do życzenia 3-13, który ewidentnie wskazuje, że naszej drużynie brakuje skuteczności. Najbardziej znaczące wzmocnienie zespołu, napastnik Mateusz Baszak nie wystąpił do tej pory w żadnym ligowym spotkaniu z powodu kontuzji. Jak podaje portal Jelonka.com, w tym roku zespołowi Karkonoszy przydzielono środki z Miasta Jelenia Góra na wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej w wysokości 560 tys. zł (na pierwsze półrocze w IV lidze 210 tys. zł, na drugie półrocze 350 tys. zł w III lidze).

Autor: Jelonka.com