Część Karpacza bez bieżącej wody?

  • 18.08.2021, 17:02
loadingŁaduję odtwarzacz...
Postanowiliśmy sprawdzić jak wygląda sytuacja sześcioosobowej rodziny z Karpacza, która w ubiegłym tygodniu została odcięta od bieżącej wody. Wszystko przez spór pomiędzy Karkonoskim Systemem Wodociągów i Kanalizacji, a gminną spółką Miasta Karpacz, czyli Miejskim Zakładem Gospodarki Komunalnej. Jeldnak wiele na to wskazuje, że konsekwencje tego mogą dotknąć także innych mieszkańców i przedsiębiorców z miasta pod Śnieżką.

                                                            

_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Telewizji DAMI Jelenia Góra z siedzibą w Jeleniej Górze przy ul. Kilińskiego 4 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Halina
Halina 20.08.2021, 13:13
A czy tak jest taniej? Nie lepiej po prostu przekazywać pieniądze do Wodnika?
x
x 19.08.2021, 09:25
Dlaczego nikt nie wspomniał o tym, ze studnia została wywiercona na zlecenie Spółki z Karpacz ( i na jej koszt), po to, aby Pani, która twierdzi, ze nikt się z nią nie kontaktował mogła korzystać z wody.
x
x 19.08.2021, 08:01
Ciekawe dlaczego nikt nie wspomniał, ze studnia została wywiercona przez Spółkę z Karpacza ( na jej koszt) , żeby Pani, która twierdzi, że nikt się z nią nie kontaktował, mogła mieć wodę.

Pozostałe