Dolny Śląsk Górą - Pociąg do przyszłości

  • 24.02.2019, 09:12
loadingŁaduję odtwarzacz...
W połowie lutego w Lubinie w Centrum Kultury „Muza” odbył się Dolnośląski Konwent Samorządowców pn.” Pociąg do przyszłości”.

Organizatorami tego wydarzenia byli Prezydent Lubina Robert Raczyński i Marszałek Województwa Dolnośląskiego Cezary Przybylski. Spotkanie poświęcono rozmowie o przyszłości naszego regionu w kontekście rozwoju kolei i centrów przesiadkowych. 

Na miejscu obecni byli nasi lokalni samorządowcy.

Pierwszy dzień Konwentu podzielony został na dwa panele. Oprócz wspomnianej kolei, poruszono także temat „Stowarzyszenia Samorządna, jako formy promocji idei samorządności”. 

W trakcie konwentu samorządowcy wielokrotnie podkreślali, że w jedności siła. Ich zdaniem tylko w ten sposób Dolny Śląsk ma szansę utrzymać wysokie tempo rozwoju. 

_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Telewizji DAMI Jelenia Góra z siedzibą w Jeleniej Górze przy ul. Kilińskiego 4 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe