Dofinansowania do wymian pieców w Gminie Mirsk

  • 22.02.2019, 10:06
Dofinansowania do wymian pieców w Gminie Mirsk
Dolnośląska Instytucja Pośrednicząca ogłosiła nabór wniosków o dofinansowanie do „Modernizacji systemów grzewczych i odnawialnych źródeł energii”

O wsparcie mogą ubiegać się osoby fizyczne: właściciele domów jednorodzinnych, mieszkań, najemcy oraz wspólnoty. Wymiana źródła ciepła jest elementem obowiązkowym tego projektu. Na ten cel będzie można otrzymać dofinansowanie na poziomie 85 % kosztów kwalifikowanych zadania planowanego do realizacji w latach 2020-2021.

Wypełnione ankiety należy dostarczyć do 25 lutego do sekretariatu Urzędu Miasta i Gminy Mirsk lub przesłać na adres [email protected] Ankiety do pobrania są na stronie www.mirsk.pl. 
 

_

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Telewizji DAMI Jelenia Góra z siedzibą w Jeleniej Górze przy ul. Kilińskiego 4 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe