Awans Karkonoszy do Superligi pod znakiem zapytania

  • 24.05.2021, 17:22
Awans Karkonoszy do Superligi pod znakiem zapytania Tomasz Raczyński
Szczypiornistki Karkonoszy Jelenia Góra wygrały I ligę kobiet w sezonie 2020/2021!

Podopieczne Dili Samadovej pokonały w ostatnim meczu Koronę Kielce 30:29 i uzyskały prawo awansu do Superligi. Jednak to nie oznacza, że nasza drużyna skorzysta z promocji do wyższej klasy rozgrywkowej. Najpierw trzeba spełnić warunki licencyjne, czyli gwarancje finansowe w wysokości 1 mln zł oraz przekształcenie klubu w Sportową Spółkę Akcyjną. Z informacji podanych przez Muzyczne Radio wynika, że Korona zgłosiła w terminie akces do gry w Superlidze, natomiast Karkonosze nie złożyły jeszcze kompletu dokumentów. Nie ma co ukrywać, że awans uzależniony jest także od decyzji władz Jeleniej Góry, które musiałyby znacząco zwiększyć wsparcie finansowe dla naszej drużyny.

_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Telewizji DAMI Jelenia Góra z siedzibą w Jeleniej Górze przy ul. Kilińskiego 4 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe