Jakie problemy i zagrożenia zgłaszali mieszkańcy regionu?

  • 07.05.2021, 10:10
Jakie problemy i zagrożenia zgłaszali mieszkańcy regionu? TV Dami
Jeleniogórska Policja podała jakie problemy zgłaszali mieszkańcy regionu w kwietniu tego roku na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa.

Przypomnijmy, że za jej sprawą można przekazywać informację do służb porządkowych o określonych zagrożeniach występujących w okolicy. W tym czasie dokonano 72 zgłoszeń dotyczących naruszeń ładu i porządku publicznego. 16 dotyczyło spożywania alkoholu w miejscach niedozwolonych, 14 przekraczania prędkości, a 13 nieprawidłowego parkowania. Należy podkreślić, że strona nie służy do zgłaszania potrzeby pilnej interwencji Policji. W tego typu przypadkach należy korzystać z numeru alarmowego 112. 

_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Telewizji DAMI Jelenia Góra z siedzibą w Jeleniej Górze przy ul. Kilińskiego 4 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe