Przywrócone połączenia międzynarodowe

  • 18.01.2021, 15:56 (aktualizacja 18.01.2021, 16:02)
Przywrócone połączenia międzynarodowe źródło: Koleje Dolnośląskie
Koleje Dolnośląskie poinformowały o powrocie połączeń międzynarodowych w naszym województwie. Od dziś pociągi kursują zgodnie z rocznym rozkładem jazdy. Pasażerowie ponownie mogą korzystać z połączeń na odcinkach granicznych Zgorzelec – Goerlitz, Międzylesie – Lichkov oraz Szklarska Poręba Górna – Harrachov. Wszystkie one będą kursowały zgodnie z wprowadzonym 13 grudnia minionego roku rocznym rozkładem jazdy.

Jak poinformował rzecznik KD:

„Zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów z 14 stycznia br. zmieniającym rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów, osoba wjeżdżająca na terytorium RP m. in. pociągiem, nie będzie już musiała wypełniać tzw. karty lokalizacyjnej lecz zobowiązana będzie „(..) zgłosić poddanie się kwarantannie do Głównego Inspektora Sanitarnego za pośrednictwem infolinii obsługującej system wymiany informacji (…)”.

Więcej na ten temat przeczytają Państwo na stronie: www.kolejedolnoslaskie.pl 

_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Telewizji DAMI Jelenia Góra z siedzibą w Jeleniej Górze przy ul. Kilińskiego 4 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe