Duże zainteresowanie programem "Moja woda"

  • 17.09.2020, 10:38
Duże zainteresowanie programem "Moja woda"
Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej poinformował o ogromnym zainteresowaniu programem „Moja Woda”.

W ciągu zaledwie 2 miesięcy od uruchomienia naboru wniosków wyczerpany został budżet na 2020 rok. Mimo to nadal do końca września drogą elektroniczną (a drogą tradycyjną, papierową do końca października) można składać dokumenty o wsparcie do właściwego wojewódzkiego funduszu. Brakujące środki ma pokryć Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska. Jak dotąd prawie 24 tysiące polskich rodzin włączyło się w zapobieganie suszy. Każda z nich otrzymała dotację w wysokości 5 tysięcy złotych na budowę przydomowych instalacji zatrzymujących deszczówkę. 

 

_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Telewizji DAMI Jelenia Góra z siedzibą w Jeleniej Górze przy ul. Kilińskiego 4 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe