Zwiedzaj Dolny Śląsk z NIEMAPĄ

  • 03.08.2020, 14:07
Zwiedzaj Dolny Śląsk z NIEMAPĄ Biuro Prasowe UMWD
Pustynna przygoda, astronomiczna wyprawa lub piknik na zamku to jedne z wielu punktów NIEMAPY, przewodnika powstałego w ramach kampanii #OdkryjDolnySlask.

Turystyka jest jedną z tych branż, które najsilniej odczuły negatywne skutki pandemii koronawirusa. Jednocześnie jest to obszar niezwykle ważny dla Dolnego Śląska, kreujący zatrudnienie i rozwój regionalny.

- mówi marszałek Województwa Dolnośląskiego Cezary Przybylski

 

Ma on zachęcić do odwiedzania opisanych i zilustrowanych ciekawych zakątków Dolnego Śląska. To już druga jej odsłona, w której dodatkowo znajdują się grafiki przedstawiające regionalne dania. NIEMAPA dostępna jest od niedawna na stronie internetowej tak, by każdy mógł ją pobrać, wydrukować i zabrać ze sobą.

_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Telewizji DAMI Jelenia Góra z siedzibą w Jeleniej Górze przy ul. Kilińskiego 4 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe