Apel do mieszkańców i turystów naszego regionu!

  • 03.07.2020, 09:56
Apel do mieszkańców i turystów naszego regionu! UM Szklarska Poręba
2 lipca zapadła decyzja o rozebraniu starej przeprawy na Izerze pomiędzy Orlem a Jizerką i budowie nowej. Prace odbędą się jeszcze w tym roku.

W związku z tym burmistrz Szklarskiej Poręby Mirosław Graf oraz starosta gminy Kořenov Luboš Marek wystosowali apel do mieszkańców i turystów naszego regionu. Poprosili, aby pod żadnym pozorem nie próbować przekraczać rzeki w bród, ponieważ może być to niebezpieczne nie tylko dla zdrowia, ale nawet życia. Aby dotrzeć do Jizerki, rezerwatu architektury ludowej, należy skorzystać z przejścia granicznego w Harrachovie lub przejść z Rozdroża pod Działem Izerskim zielonym szlakiem do Mýtin i następnie w Martinskim Udoli mostkiem na drugą stronę rzeki,a potem wzdłuż Izery do Jizerki. 

 

_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Telewizji DAMI Jelenia Góra z siedzibą w Jeleniej Górze przy ul. Kilińskiego 4 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe