Czy nie będzie imprez sportowych do końca roku?

  • 18.06.2020, 11:42 (aktualizacja 18.06.2020, 15:43)
Czy nie będzie imprez sportowych do końca roku? TV Dami
Szerokim echem w regionie odbiła się sprawa jakoby Karkonoski Park Narodowy do końca roku odwołał wszystkie imprezy sportowe, które miały się odbyć na jego terenie.

Taką informację w liście otwartym przekazali ich organizatorzy. Na odpowiedź Karkonoskiego Parku Narodowego nie trzeba było długo czekać. Faktycznie dyrektor KPN-u uchylił z powodu obostrzeń związanych z COVID-19 wydane jeszcze przed epidemią zgody na zaplanowane imprezy w 2020 roku. Jednak w świetle obowiązujących przepisów imprezy sportowe w takim kształcie w jakim były pierwotnie zgłoszone nie mogą się odbyć. Zdaniem władz parku, organizatorzy chcący je przeprowadzić muszą zaproponować rozwiązania zgodne z przepisami. Niestety warto zaznaczyć, że nikt nie jest w stanie powiedzieć jakie będą przepisy w dniu imprez, dlatego przed organizatorami stoi bardzo trudne zadanie. 

_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Telewizji DAMI Jelenia Góra z siedzibą w Jeleniej Górze przy ul. Kilińskiego 4 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe