Program Kompleksowej Opieki nad Pacjentem po Zawale Serca od lipca w WCSKJ

  • 12.06.2020, 08:25 (aktualizacja 12.06.2020, 08:33)
Program Kompleksowej Opieki nad Pacjentem po Zawale Serca od lipca w WCSKJ Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego
W Wojewódzkim Centrum Szpitalnym Kotliny jeleniogórskiej od lipca tego roku realizowany będzie Program Kompleksowej Opieki nad Pacjentem po Zawale Serca. Program KOS-Zawał ma zapewnić kompleksową opiekę kardiologiczną pacjentom w kolejnych 12 miesiącach od wypisu ze szpitala, tak aby osoby po przebytym zawale mięśnia sercowego mogły jak najszybciej wrócić do pełni zdrowia i codziennego funkcjonowania.

Jak informuje Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego:

- program przygotowany został przez Agencję Oceny Technologii Medycznych i Taryfikacji, Narodowy Fundusz Zdrowia i Ministerstwo Zdrowia we współpracy z Polskim Towarzystwem Kardiologii. Udział w nim jest bezpłatny.

Tego typu świadczenia oferują także wrocławskie placówki: Dolnośląski Szpital Specjalistyczny im T. Marciniaka oraz Wojewódzki Szpital Specjalistyczny przy ul. Kamieńskiego.

_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Telewizji DAMI Jelenia Góra z siedzibą w Jeleniej Górze przy ul. Kilińskiego 4 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe