Zmiany na wysokich jeleniogórskich stanowiskach

  • 10.06.2020, 12:24 (aktualizacja 10.06.2020, 13:09)
Zmiany na wysokich jeleniogórskich stanowiskach TV Dami
Potwierdziły się nasze wcześniejsze doniesienia.

Jako pierwsi poinformowaliśmy Państwa o zmianach jakie szykowały się na wysokich stanowiskach w Jeleniej Górze. Po ostatnich posiedzeniach rad nadzorczych w spółkach miejskich, nowym Wiceprezesem Zarządu MPGK został Konrad Sikora. Dotychczasowy Zastępca Prezydenta Jeleniej Góry obejmie funkcję po Katarzynie Wierskiej-Kuberce, która jest nowym Prezesem Zarządu w spółce WODNIK. Nie potwierdziła się za to informacja o tym, że władze miasta chciały odwołać Miłosza Sajnoga. Wiceprezes Zarządu spółki Termy Cieplickie zachował swoje stanowisko. 

_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Telewizji DAMI Jelenia Góra z siedzibą w Jeleniej Górze przy ul. Kilińskiego 4 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
kucimba
kucimba 11.06.2020, 18:40
No i dobrze bo mieszał w jeleniogórskiej oświacie bez pojęcia o niej. Kto na jego miejsce? Patrząc po fachowcach jacy tam zasiadają aż strach pomyśleć. Nowy skarbnik zaczął od grabienia szkół,placówek opiekuńczych i kulturalnych, zamiast zacząć id premi urzędasów, to zabierają świadczenia, nadgodziny i inne dodatki tym co ledwo 2 tys. Zarabiają przy ich 20 tys.premii.Czekamy jakiego fachowca na zastępce weźmie sobie p.Łużniak a MPGK to serdecznie współczuję, pikujecie do katastrofy z takim sternikiem

Pozostałe