Są kolejni ozdrowieńcy!

  • 12.05.2020, 13:55
Są kolejni ozdrowieńcy! Powiat Jeleniogórski
Jak podał dziś przed południem Starosta Powiatu Jeleniogórskiego są kolejni trzej ozdrowieńcy w naszym powiecie. Do południa nie odnotowano także nowych przypadków zakażenia koronawirusem w powiecie. Liczba stwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem nadal nie przekracza 100 osób.

 Jeśli chodzi o Dolny Śląsk dziś Wojewoda 12.05 rano poinformował o 7 nowych przypadków zakażenia koronawirusem na Dolnym Śląsku. Nowo zdiagnozowane osoby pochodzą z Jeleniej Góry i Wrocławia oraz powiatów: kłodzkiego, świdnickiego i wołowskiego. W sumie liczba zakażonych koronawirusem w województwie dolnośląskim wynosi 2031 osób.

 

_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Telewizji DAMI Jelenia Góra z siedzibą w Jeleniej Górze przy ul. Kilińskiego 4 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe