Raport Starosty Powiatu Jeleniogórskiego

  • 16.04.2020, 12:22 (aktualizacja 16.04.2020, 12:25)
Raport Starosty Powiatu Jeleniogórskiego Powiat Jeleniogórski
Dziś rano Starosta Krzysztof Wiśniewski poinformował o kolejnych potwierdzonych przypadkach zakażenia koronawirusem w Powiecie Jeleniogórskim. Pozytywny test wyszedł: 2 mieszkańcom gminy Jeżów Sudecki i mieszkance gminy Mysłakowice.

W sumie liczba stwierdzonych przypadków koronawirusa w powiecie rano wynosiła 29 osób. Liczba osób poddanych kwarantannie decyzją Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej to 72 mieszkańców, a liczba osób zgłoszonych do kwarantanny po powrocie do kraju to ponad 300 mieszkańców. Szczegółowe dane dotyczące poszczególnych gmin znajdą Państwo na FB profilu Powiatu Jeleniogórskiego TV DAMI. Przypominamy także, że od dziś w związku z obecną sytuacją epidemiologiczną wprowadzony został obowiązek zakrywania ust i nosa np. maseczką 

_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Telewizji DAMI Jelenia Góra z siedzibą w Jeleniej Górze przy ul. Kilińskiego 4 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe