18.01 - 24.01 - Repertuar Kino LOT Jelenia Góra

  • 24.01.2019, 16:27
18.01 - 24.01 - Repertuar Kino LOT Jelenia Góra

Gotowy jest już nowy repertuar Kina „LOT”. Od 25 do 29 stycznia wyświetlane będą 2 filmy: „Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3” oraz „Chłopiec z burzy”.

Ubezpiecz dom i złap 10% zniżki na ubezpieczenie auta w PZU
Ubezpiecz dom i złap 10% zniżki na ubezpieczenie auta w PZU
Ubezpiecz dom i złap 10% zniżki na ubezpieczenie auta w PZU

Pierwszą w tym tygodniu propozycją kina „LOT” jest film „Chłopiec z burzy”. Kilkuletni chłopiec znajduje na plaży osierocone przez myśliwych małe pelikany. Postanawia zaopiekować się nimi. Uczy je polować, latać, bawi się z nimi, staje się ich przyjacielem. Tę historię wspomina po latach swojej wnuczce, która jest w konflikcie z ojcem, biznesmenem, który chce zezwolić na uruchomienie w tym rejonie kopalni. Inwestycja z pewnością odbije się na lokalnym środowisku, czemu sprzeciwia się nastolatka. Konflikt narasta, co z tego wyniknie, o tym w kinie „LOT”. 

Druga propozycja to kontynuacja kultowej polskiej komedii. „Miszmasz, czyli Kogel Model 3”. Główna bohaterka Kasia nadal mieszka we wsi Brzózki i walczy z zalotnikiem Staszkiem Kolasą. Niespodziewanie do Polski wraca jej syn Marcin i od razu wpada w kłopoty. Wszystko przez niecodzienny biznes. W rodzinie Wolańskich w Warszawie wybucha kryzys, Wolański i córka uciekają z domu i postanawiają odwiedzić Piotrusia, który wiedzie wygodne życie. Następnie ruszają w nieznane, a finał tej wycieczki znów przejdzie do historii!

Więcej szczegółów na temat seansów można znaleźć na stronie: www.kino-lot.pl

_
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe

Organem właściwym w sprawach audiowizualnych usług medialnych na żądanie jest: Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji
Skwer Kardynała Stefana Wyszyńskiego 9
01-015 Warszawa
tel. 22 597 3000
www.krrit.gov pl