Pracujesz w za granicą? Są nowe zasady przy przekraczaniu przejść granicznych!

  • 2 dni temu, 09:39
Pracujesz w za granicą? Są nowe zasady przy przekraczaniu przejść granicznych! Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji
Wczoraj w trakcie konferencji Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji poinformował o tym, że do 13 kwietnia Polska przedłużyła kontrolę na granicy z Niemcami, Litwą, Czechami i Słowacją. Co ważne obowiązkowa kwarantanna dotyczyć będzie osób powracających z pracy za granicy.

Jak podaje Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji - do tej pory  w drodze do pracy i z pracy osoby te mogły przekraczać granicę i nie były objęte kwarantanną. Zgodnie z nowymi regulacjami od 27 marca 2020 r. (piątek, godz. 00:00) zostaną one po znalezieniu się na terenie Polski objęte obowiązkową 14-dniową kwarantanną. Ograniczenia będą obowiązywać na całej granicy RP. Rządowe Centrum Bezpieczeństwa rozesłało do wszystkich mieszkańców Polski SMS z informacją o nowych zasadach bezpieczeństwa.

 

_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Telewizji DAMI Jelenia Góra z siedzibą w Jeleniej Górze przy ul. Kilińskiego 4 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe