MZK - kolejne zmiany - korona-wirus

  • 25.03.2020, 15:14
MZK - kolejne zmiany - korona-wirus
W związku z nowymi ograniczeniami wprowadzonymi wczoraj (24.03.), Miejski Zakład Komunikacyjny w Jeleniej Górze dokonał kolejnych zmian w funkcjonowaniu komunikacji zbiorowej.

Linie najbardziej obciążone obsługiwać będą autobusy o największej liczbie miejsc siedzących, w szczególności autobusy przegubowe. W każdym z nich będzie mogła podróżować liczba pasażerów nie większa niż połowa miejsc siedzących. Szacunkowo jest to od 15 osób w nowych autobusach typu Volvo i MAN, do 25 osób w autobusach przegubowych. Spółka zobowiązała się do monitorowania sytuacji w najbliższym czasie i będzie podejmować adekwatne działania. Tak jak do tej pory, są Państwo proszeni o przekazywanie Spółce swoich uwag i spostrzeżeń mailowo bądź telefonicznie. 

_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Telewizji DAMI Jelenia Góra z siedzibą w Jeleniej Górze przy ul. Kilińskiego 4 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe