Zmiany w rozkładzie MZK

  • 20.03.2020, 13:58
Zmiany w rozkładzie MZK TV Dami
W związku z obecną sytuacją dotyczącą zagrożenia koronawirusem, a co za tym idzie znacznie mniejszym zapotrzebowaniem na usługi przewozowe, Miejski Zakład Komunikacyjny w Jeleniej Górze od 23 marca 2020 roku do odwołania zmienia rozkład jazdy.

Autobusy będą kursowały według sobotniego rozkładu. Jednocześnie spółka prosi o informację zwrotną od Państwa w przypadku braku możliwości dojazdu do pracy lub innych miejsc, jeśli takie zapytania będą spółka zapewnia, że wznowione zostaną kursy, których zawieszenie spowoduje, że znaczna grupa osób pozostanie bez możliwości dojazdu. KONTAKT: [email protected] , nr tel. 75 76 48 736.

_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Telewizji DAMI Jelenia Góra z siedzibą w Jeleniej Górze przy ul. Kilińskiego 4 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe