Problemy jeleniogórskiego klastra?

  • 12.02.2020, 15:41 (aktualizacja 12.02.2020, 15:55)
  • Paweł Guszała
Problemy jeleniogórskiego klastra? UM Jelenia Góra
Prezydent Jerzy Łużniak wydał oświadczenie dotyczące funkcjonowania Jeleniogórskiego Klastra Odnawialnych Źródeł Energii.

Między innymi czytamy w nim:

„...Miasto Jelenia Góra informuje, że w związku z niewywiązywaniem się przez Polski Solar SA z warunków umowy dzierżawy nieruchomości gruntowych, na których spółka zobowiązała się do wybudowania instalacji fotowoltaicznej, wypowiedziało przedmiotową umowę dzierżawy i mając na uwadze powyższe, tj. utratę zaufania co do wiarygodności spółki Polski Solar SA, rozważa również wykluczenie tej Spółki i jej spółek-córek z członkostwa w Jeleniogórskim Klastrze Odnawialnych Źródeł Energii."

Na początku oświadczenia Prezydent zaznaczył także, że funkcjonowanie wspomnianego klastra, który został utworzony 22 września 2017 roku nie jest w żaden sposób zagrożone. 

Paweł Guszała

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Telewizji DAMI Jelenia Góra z siedzibą w Jeleniej Górze przy ul. Kilińskiego 4 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe