Przekwaterowanie w Urzędzie Miasta Jeleniej Góry

  • 03.02.2020, 13:36 (aktualizacja 03.02.2020, 13:43)
Przekwaterowanie w Urzędzie Miasta Jeleniej Góry

Od 3 lutego zmieniają się dotychczasowe lokalizacje niektórych wydziałów Urzędu Miasta w Jeleniej Górze.

Urząd Stanu Cywilnego przeniesiony został do przybudówki na parter ratusza. Zapisy na spotkania z prezydentem w ramach skarg i wniosków realizowane przez Wydział Spraw Społecznych, Zdrowia i Organizacji Pozarządowych odbywać się będą przy ulicy Okrzei 10 w pokoju nr 2. Miejski Rzecznik Konsumentów urzędować będzie na parterze przybudówki ratusza w pokoju nr 4. W tym samym miejscu dyżury będzie pełnić Pełnomocnik Prezydenta Miasta Jeleniej Góry ds. osób niepełnosprawnych oraz równego traktowania. Biuro Prezydenta Miasta funkcjonuje w przybudówce, w pokoju 203.

W ratuszu urzędować będzie Prezydent Jerzy Łużniak, zaś jego zastępcy w gabinetach przy ulicy Sudeckiej 29A. Więcej szczegółów na ten temat na stronie internetowej www.jeleniagora.pl.

_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Telewizji DAMI Jelenia Góra z siedzibą w Jeleniej Górze przy ul. Kilińskiego 4 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe