Kolejna interwencja Strażników Miejskich

  • 28.01.2020, 15:20
loadingŁaduję odtwarzacz...
Spalanie odpadów przez mieszkańców zdarza się regularnie, wykazują to kontrole palenisk prowadzone przez strażników miejskich. 

Ostatnia tego tupu miała miejsce  przy ulicy Wolności. Truciciela zdradził toksyczny dym wydobywający się z komina. Podczas kontroli, mieszkaniec Jeleniej Góry zapewniał, że pali drewnem, okazało się jednak, że było inaczej. Przy piecu zgromadzona była spora ilość pociętej płyty wiórowej i paneli, która również znajdowała się w środku kopciucha. Strażnicy nakazali wygaszenie pieca i ukarali 39-latka mandatem karnym. Jak czytamy na stronie internetowej Straży Miejskiej, wszystkie kontrole są ewidencjonowane i jeżeli kara w postaci mandatu karnego nie skutkuje, to sprawa trafia do sądu, a tam nałożona grzywna może być dużo wyższa.

_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Telewizji DAMI Jelenia Góra z siedzibą w Jeleniej Górze przy ul. Kilińskiego 4 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe