Zaginął miejski dokument za 80 tys. zł

  • 13.01.2020, 15:21 (aktualizacja 13.01.2020, 15:40)
Zaginął miejski dokument za 80 tys. zł Przegląd Lubański

Burmistrz Lubania chce przenieść miejscowe Przedszkole Miejskie nr 1 do budynku szkoły znajdującej się na peryferiach miasta, w dzielnicy Księginki.

Obecna siedziba jest w złym stanie technicznym i zdaniem władz nieopłaca się jej remont. W swoich wypowiedziach często powoływały się na kosztorys sporządzony przed dwoma laty. O przekazanie tego dokumentu do wglądu, poprosił jeden z radnych opozycyjnych i rodzice. Niestety dokument w tajemniczy sposób zniknął, choć lokalny samorząd zapłacił za jego wykonanie 80 tys. zł. Więcej na ten temat mogą Państwo przeczytać na stronie internetowej Przeglądu Lubańskiego. 

_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Telewizji DAMI Jelenia Góra z siedzibą w Jeleniej Górze przy ul. Kilińskiego 4 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe