Wieczór aukcyjny "Sztuka i Smak"

  • 11.12.2019, 15:05
Wieczór aukcyjny "Sztuka i Smak"

W najbliższą sobotę 14 grudnia w ramach projektu „Sztuka i Smak” w Platinum Mountain Hotel&SPA w Szklarskiej Porębie wylicytować będzie można prace:

Dariusza Milińskiego, Karola Bąka, Katarzyny Bułki-Matłacz, Piotra Michnikowskiego, Karoliny Marii Gołębiowskiej czy Daniela Pieluchy.

Jak mówią organizatorzy - wydarzenie skierowane jest do pasjonatów lubiących "trzymać rękę na pulsie" rynku sztuki, mecenasów artystycznych, osób chcących poszerzyć swoje prywatne zbiory oraz tych wszystkich, którzy sztuki po prostu kochają doświadczać. Część dochodu z wieczoru aukcyjnego "Sztuka i Smak" przeznaczony zostanie na fundację Ambasada Pszczół. Wieczór połączony będzie z live cooking w wykonaniu Tomasza Jakubiaka oraz Pitra Sabali. Zapowiada się prawdziwa uczta! Szczegóły znajdą Państwo na FB profilu „Sztuka i Smak”.

_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Telewizji DAMI Jelenia Góra z siedzibą w Jeleniej Górze przy ul. Kilińskiego 4 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe