Uwaga naciągacze!

  • 27.11.2019, 13:02
Uwaga naciągacze!
Jeleniogórska Policja ostrzega przed naciągaczami. W ostatnim czasie osoby „pasożytujące” na czyjejś dobroci i łatwowierności znowu się uaktywniły.

Tym razem oszuści podszywali się pod policjantów. Dzwonili do potencjalnych ofiar i informowali je o konieczności wyniesienia z domu i wypłacenia pieniędzy z kont bankowych, ponieważ środki miały być zagrożone. W ten sposób dała się nabrać 71 – letnia mieszkanka Jeleniej Góry, która zgodnie z instrukcjami fałszywego policjanta, wrzuciła je potem do wskazanego kontenera na śmieci. Tego dnia policja odebrała jeszcze informacje o 6 takich próbach wyłudzeń.

_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Telewizji DAMI Jelenia Góra z siedzibą w Jeleniej Górze przy ul. Kilińskiego 4 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe