1850 osób przeszkolonych

  • 26.11.2019, 15:43
1850 osób przeszkolonych Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu
Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu wsparł finansowo zadanie, dzięki któremu w tym roku zostanie przeszkolonych około 1850 osób.

Panoramiczne kino, eksperymenty chemiczne, makieta oceanicznego batyskafu, ekrany dotykowe i multimedialne instalacje. Za pomocą tych nowoczesnych środków edukacji uczniowie z 22 gmin poznają rolę wody w życiu przyrody oraz człowieka. To oferta dla uczestników projektu realizowanego we wrocławskim Hydropolis. Więcej na ten temat znajdą Państwo na stronie internetowej: www.wfosigw.wroclaw.pl. A na naszej stronie internetowej czekają na Państwa informacje z miasta i regionu. Jutro wracamy z serwisem, do zobaczenia.

_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Telewizji DAMI Jelenia Góra z siedzibą w Jeleniej Górze przy ul. Kilińskiego 4 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe